Aktualności

Uprzejmie informujemy, że na chwilę obecną nie prowadzimy zapisów na zajęcia.

Zapraszamy na kursy wakacyjne o różnym stopniu intensywności - dostosowanym do potrzeb klienta Wakacje to jedyny moment, kiedy możesz poświęcić więcej czasu na rozwijanie umiejętności językowych? Zrób to w miłej, kameralnej atmosferze i w sposób, jaki Tobie odpowiada!
Masz znajomych, z którymi wiecznie wzajemnie sobie obiecujecie, że zmotywujecie się do nauki angielskiego? Przyjdźcie razem, grupy do czterech osób są równie mile widziane, jak klienci indywidualni!

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Od lipca 2018 roku zmianom ulegną ceny zajęć w EDU-LING.

 

SPRAWDŹ CENY

 

EDU-LING włącza się w pomoc w pilnym zebraniu środków na leczenie małego Szymona.

Po szczegóły KLIKNIJ TUTAJ.

Zapraszamy do licytacji - my ofiarowujemy swój czas, Ty wspierasz terapię dzielnego chłopczyka i zyskujesz wysokiej jakości zajęcia.

Informujemy, że w ramach 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy wystawiliśmy aukcję, na której można wylicytować 240 minut języka angielskiego z EDU-LING


Zwycięzca licytacji przelewa zadeklarowaną kwotę na konto podane w serwisie Charytatywni Allegro, po czym z przyjemnością realizujemy moduł zajęć

Licytacja rozpoczyna się od kwoty, która w naszym cenniku odpowiada jednej godzinie zegarowej.
Za ile wylicytujesz, za tyle otrzymasz cztery godziny zegarowe w dowolnie ustalonym z lektorem module.

Zapraszamy serdecznie! My z radością poświęcimy ten czas na udoskonalenie Twoich umiejętności lub... na przyjemną konwersację w języku angielskim, a wpłacone przez Ciebie pieniądze wesprą dobry cel.

Aukcja znajduje się pod linkiem:

http://charytatywni.allegro.pl/modul-4x60-min-lekcji-angielskiego-w-edu-ling-i4086323